Alaçam Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk Alaçam Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

Alaçam Avukatlık Ofisi

Kadim bir geçmişe sahip olan Samsun ilimizin şirin ve küçük ilçesi Alaçam’da yaşayan müvekkilerimizin hukuki sorun ve uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmaktayız. 
Hukuk büromuz Samsun ilinin İlkadım ilçesinde faaliyet göstermekte olup, bize ulaşmak isteyen müvekkillerimiz direkt iletişim numaralarımızdan bizimle kolayca irtibata geçebilmekte ve HIZLICA randevu alabilmektedir.

 

 
Alaçam Hukuk bürosu ve avukatlık ofisimizde, hukuk devleti ilkesi ve hukukun diğer ilke ve esaslarını sıkı sıkıya takip ederek, müvekkilerimiz için en uygun şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. 
Sizler için yıllardır hizmet vermekte olduğumuz başlıca konular;

 

Taşınmazlara ilişkin her türlü dava ve takip işleri, miras davaları, ortaklığın giderilmesi (izaleyi şuyu) davaları, anlaşmalı- çekişmeli boşanma, velayet davaları, mal paylaşımı davaları, evlilik sözleşmesi hazırlanması, tazminat davaları, icra takibi işleri, her türlü sözleşmelerin hazırlanması, ihtarname veya ihbarnamelerin hazırlanması, ceza davalarında sanık / şüpheli ya da mağdur/ müşteki vekilliği /müdafiiliği, iptal ve tam yargı davaları, belediye cezalarına karşı iptal davaları, işçi veya işveren vekilliği gibi konulardır.


Samsun Alaçam ilçesi en iyi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, Alaçam ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun Alaçam en iyi Avukatlık Ofisi
Alaçam Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun Alaçam ilçesi En iyi Avukatı
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. Alaçam ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE