İlkadım Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk İlkadım Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

İlkadım Avukatlık Ofisi

İlkadım ilçemizde hizmet vermekte olan avukatlık ofisimiz profesyonel anlamda alanında uzman kadrosuyla, Karadeniz bölgesinin tüm il ve ilçelerinde dava ve icra takibine ilişkin çalışmalar yapmaktadır.


Her hukuksal olguyu ve durumu kendi içerisinde ayrı ayrı değerlendirebilen hukuk nosyonuyla tüm müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz, hukuki uyuşmazlıkların çözümü hususunda dava vekilliği ve icra işlerini yürütmektedir.
Ofisimiz, sözleşmelerinizin hazırlanması, davalarınızın takibi ve hukuki yardıma ihtiyaç duyduğumuz konularda büyük bir titizlikle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Özellikle aile hukuku, icra iflas hukuku, miras hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, tüketici hukuku, sözleşme hukuku, tazminat hukuku gibi birçok alanda çalışmaktadır. Aynı zamanda, anlaşmalı-çekişmeli boşanma, velayet davaları, mal paylaşımı davaları, evlilik sözleşmesi, taşınmazalara ilişkin her türlü dava ve takip işleri, tazminat davaları, miras davaları, vasiyetname ve sözleşmelerin hazırlanması, ceza muhakemesinin soruşturma ve kovuşturma evrelerindeki her türlü takip ve dava işleri, icra işlerinin takip edilmesi, tazminat davaları, ortaklığın giderilmesi davaları, idareye karşı açılan davalarda vekillik, işçi veya işveren vekilliği, hukuki yardım ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin verilmesi gibi birçok önemli çalışma alanımız mevcuttur. Uzman muhakeme yöntem ve çalışmalarımız ile hukuki sorunlarınızı çözüme kavuşturmakta olan avukatlık büromuz sizler için en az zaman kaybı ve en tasarruflu hukuki çözümler sunmaktadır. 


Avukatlık büromuzun temel prensiplerinden birisi de, müvekkilleri aleyhine gelişebilecek hukuki sorunların meydana gelmesini önlemektir. Bu anlamda müvekkillerimizin hakları ve talepleri büyük önem arz etmektedir. Tarafınıza karşı açılmış olan davalarda sizleri en iyi şekilde savunmak veya haklarınızın ihlali halinde yine sizlerin haklarını en etkili şekilde koruyabilen hukuki çözümleri gerçekleştirmek temel prensiplerimizdendir. Hukukun ilke ve esaslarını gözeterek, müvekkillerimiz için çağıyla uyumlu çözümler üretmekteyiz.


Samsun İlkadım ilçesi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, İlkadım ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun İlkadım ilçesi Avukatlık Ofisi Arıyorsanız
İlkadım Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun İlkadım ilçesi Avukat M. Biçer GÜL
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. İlkadım ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE
cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china