Asarcık Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk Asarcık Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

Asarcık Avukatlık Ofisi

Asarcık Hukuk bürosu ve avukatlık ofisimiz ile Asarcık ilçesinde ikamet eden müvekkillerimizin hukuki hizmetlerini en etkin ve verimli şekilde yerine getirmeye hazır olan hukuk büromuz, müvekkilleri aleyhine gelişebilecek hukuki sorunların bertaraf edilmesi hususunda prensipli ve dikkatli çalışmalarına devam etmektedir. Bu bakımdan, ilk olarak müvekkillerimizin taleplerini dinlemek büyük önem arz etmektedir. 

 


Bu doğrultuda Asarcık avukatlık ofisimizde, icra iflas hukuku alanında her türlü borç ve alacak işlerinin takibi, aile hukuku içinde boşanma, velayet, nafaka , nişanlanma, mal paylaşımı  davalarında, ceza hukuku kapsamında soruşturma evresinden kovuşturma evresine kadar her türlü işlemin takibi, taşınmaz hukukuna ilişkin olarak her türlü taşınmazlarla ilgili davaların takibi, sözleşme hukuku kapsamında sözleşmelerin hazırlanması, tazminat hukuku ve tüketici hukuku gibi birçok hukuksal faaliyet alanında çalışmalarına devam etmektedir.

 

Büromuz, müvekkilleri adına hukukun kuralları ve evrensel temellerini sonuna kadar uygulamaya hazır şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda ofisimizde hukuki danışmanlık ve hukuki yardım hizmetlerimiz de aktif bir biçimde sürmektedir


Samsun Asarcık ilçesi en iyi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, Asarcık ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun Asarcık en iyi Avukatlık Ofisi
Asarcık Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun Asarcık ilçesi En iyi Avukatı
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. Asarcık ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE