Kavak Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk Kavak Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

Kavak Avukatlık Ofisi

Samsun ilimizin önemli ilçelerinden birisi olan Kavak ilçemizdeki vatandaşlarımız için hukuk büromuz, hem Samsun ili sınırları hem de Kavak ilçesi sınırları içerinde ortaya çıkan hukuki uyuşmazlıklarının çözümü için Kavak hukuk bürosu ve avukatlık ofisimiz uzman avukat kadrosuyla hizmet vermektedir. İlkadım ilçemizde hizmet vermekte olan ofisimiz profesyonel anlamda alanında uzman kadrosuyla aynı zamanda Karadeniz bölgesindeki tim il ve ilçelerindeki vatandaşlarımız için de dava ve icra takibine ilişkin çalışmalar yapmaktadır.

 


Hukukun üstünlüğünü ilke edinmiş, her bir durumu kendi içinde değerlendirebilen hukuk anlayışımızla müvekkillerimiz için hukuki danışmanlık ve yardım hizmeti de verilmektedir.
Kavak ilçemizde sunmuş olduğumuz başlıca hizmetler; miras davaları, vasiyetname hazırlanması ve sözleşmelerin hazırlanması, ceza muhakemesinin soruşturma ve kovuşturma evrelerindeki her türlü takip ve dava işleri, icra işlerinin takip edilmesi, tazminat işlerinin yürütülmesi, idareye karşı açılan davalarda vekillik, işçi veya işveren vekilliği, hukuki yardım ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin verilmesi gibi birçok önemli hukuk alanından oluşmaktadır. Hukuk büromuz, uzun yıllar süre gelen disiplinli ve tecrübeli iş ahlakıyla Kavak ilçemizin vatandaşları ve müvekkilleri için hukuki sorunlarının çözümünde ortağı olmaya devam etmektedir.


Samsun Kavak ilçesi en iyi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, Kavak ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun Kavak en iyi Avukatlık Ofisi
Kavak Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun Kavak ilçesi En iyi Avukatı
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. Kavak ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE