Ayvacık Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk Ayvacık Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

Ayvacık Avukatlık Ofisi

Samsun’un merkezinde faaliyet göstermekte olan avukatlık ofisimiz, Ayvacık ilçesinde ortaya çıkan ya da çıkması muhtemel hukuki ihtilafların çözümü için müvekkillerinin  ihtiyaçlarına  uygun bir biçimde etkili ve pratik çözümler sunmaktadır.

 

Ayvacık Hukuk bürosu hizmetlerimiz ile, icra iflas hukuku alanında her türlü borç ve alacak işlerinin takibi, aile hukuku içinde boşanma, velayet, nafaka, nişanlanma, mal paylaşımı davalarında, ceza hukuku kapsamında soruşturma evresinden kovuşturma evresine kadar her türlü işlemin takibi, taşınmaz hukukuna ilişkin olarak her türlü taşınmazlarla ilgili davaların takibi, sözleşme hukuku kapsamında sözleşmelerin hazırlanması, tazminat hukuku, hukuksal danışmanlık ve yardım gibi birçok alanda ilçemizde hizmet vermektedir.  

 

Büromuzun temel prensibi, müvekkillerimizin istekleri doğrultusunda hukuka uygun çözümleri üretmektir. Bu doğrultuda, müvekkillerimiz aleyhine gelişebilecek hukuki ihtilafları gerçekleşmeden bertaraf edebilmek adına hukuksal bir öngörü ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Samsun Ayvacık ilçesi en iyi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, Ayvacık ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun Ayvacık en iyi Avukatlık Ofisi
Ayvacık Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun Ayvacık ilçesi En iyi Avukatı
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. Ayvacık ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE