Salıpazarı Hukuk Bürosu

İkizler Hukuk Salıpazarı Avukatlık Ofisi

İkizler Hukuk | Av. Müge BİÇER GÜL

Salıpazarı Avukatlık Ofisi

Salıpazarı hukuk bürosu ve avukatlık ofisimizde hukuki yardım, hukuki danışmanlık, dava ve icra takibi hizmetlerini alabilirsiniz. Samsun'da faaliyet göstermekte olan büromuzun en temel prensiplerinden birisi, müvekkilleri aleyhine gelişebilecek hukuki sorunların önünü almaktır. Bu nedenle, müvekkillerimizin öncelikle ne istediği büyük bir öneme haizdir.

 

Salıpazarı avukatlık ofisimizde, taşınmazlara ilişkin her türlü dava takip ve işlemleri,  miras davaları, vasiyetname hazırlanması ve sözleşmelerin hazırlanması, ceza muhakemesinin  soruşturma ve kovuşturma evrelerindeki her türlü takip ve dava işleri, icra işlerinin takip edilmesi, tazminat işlerinin yürütülmesi, idareye karşı açılan davalarda vekillik, işçi veya işveren vekilliği, hukuki yardım ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin verilmesi gibi birçok önemli alanda hizmet sunmaktadır


Samsun Salıpazarı ilçesi en iyi Hukuk Bürosu
Samsun'un merkezinde faaliyet göstermekte olan İkizler Hukuk Bürosu, Salıpazarı ilçesinde yıllardır sahip olduğu birikim ve tecrübesiyle uyuşmazlıklarınızı en etkin yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.
Samsun Salıpazarı en iyi Avukatlık Ofisi
Salıpazarı Avukatlık ofisimizin en büyük hedefi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla müvekkilleri için daima en uygun ve doğrudan sonuçlara yönelik çözümler üretmektir.
Samsun Salıpazarı ilçesi En iyi Avukatı
Samsun barosuna kayıtlı Avukat Müge Biçer Gül 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde mesleğini icra etmektedir. Salıpazarı ilçesinde siz müvekkillerimizin hukuksal sorunlarını kendi hukuksal problemlerimiz gibi benimseyip, ortak bir duygu paylaşımıyla hemhal olmaktayız.

15+

YILLIK TECRÜBE